7GARDOON.COM

شبکه تجاری هفت گردون 7Gardoon Commercial Network
امروز دوشنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۵

آموزش گیتار به سبک پاپ وکلاسیک

تصویر آگهی
آموزش گیتار به سبک پاپ وکلاسیک
تماس با صاحب آگهی
نام :
    فروشگاه حسابی

تلفن:
   8448138

فکس :
   

تلفن همراه :
   

اولین خود آموز گیتار به سبک پاپ وکلاسیک

شناخت نت ها روی ساز,آموزش تئوری موسیقی,آموزش بیش از 200آکورد,آموزش چند آهنگ معروف دنیا,یادگیری آسان حتی برای سنین پایین

این مجموعه اموزشی گیتار به صورت سه ترم می باشد که هر ترم شامل 10 جلسه که مجموعا 30 جلسه می باشد.
جلسه اول: شما در جلسه اول طریقه صحیح گرفتن گیتار و اجزای گیتار را یاد می گیرید.

جلسه دوم: در این جلسه با اسامی اکوردها از لحاظ نوشتاری و گفتاری اشنا می شوید. و ضرب های گرد،سفید،سیاه و چنگ و زدن ریتم 4/3 والس و گرفتن آکورد Am را یاد می گیرید.

جلسه سوم: در این قسمت آکورد Em را یاد می گیرید و همچنین با طریقه عوض کردن آکورد Am و Em همراه با زدن ریتم 4/3 و یک حرکت انگشت گذاری آشنا می شوید.

جلسه چهارم: در این جلسه گرفتن آکورد Dm و زدن ریتم 4/4 ساده را یاد می گیرید.

جلسه پنجم: در این قسمت شما با گرفتن آکورد C و زدن آرپ 4/4 آشنا می شوید و همچنین حرکت انگشت گذاری را به صورت رفت و برگشت یاد می گیرید.

جلسه ششم: در این جلسه ریتم 4/4 رومبا را یاد می گیرید و با حرکت انگشت گذاری از باره 5 تا 1 اشنا می شوید.

جلسه هفتم: با ریتم 4/4 رومبا همراه با زدن تکنیک آپوگاندو(خف) اشنا می شوید و طریقه عوض کردن اکوردهای Am،EmوC را یاد می گیرید.

جلسه هشتم: گرفتن آکورد D و زدن آرپ 4/4 پیشرفته را یاد می گیرید.

جلسه نهم: در این جلسه با گزفتن آکورد A و طریقه عوض کردن آکوردهای D،EmوA آشنا می شوید.

جلسه دهم: آکورد E و زدن حرکت انگشت گذاری عنکبوتی را یاد می گیرید.

جلسه یازدهم: این قسمت با نت های سردسته گیتار(باره اول،دوم و سوم)

آشنا می شوید و همچنین نت های سازنده و اصلی آکوردهایی که تا جلسه دهم گفته شده را یاد می گیرید

جلسه دوازدهم: در این جلسه آرپ 4/4 حرفه ای و آکوردهای(کل باره)F،F#وg را یاد می گیرید و همچنین با یک تمرین برای قوی تر شدن انگشت 1 برای آکوردهای کل باره آشنا می شوید.

جلسه سیزدهم: در جلسه سیزدهم ریتم 4/4 slow همراه با تکنیک آپوگاندو را یاد می گیرید.

جلسه چهاردهم: در این جلسه آکوردهای (کل باره) G#، A، A#، B و C را یاد می گیرید و همچنین با طریقه عوض کردن آکوردهای G، F و E آشنا می شوید.

جلسه پانزدهم: در این جلسه با گرفتن آکوردهای (کل باره) Fm، F#m، Gm، G#m، Am، A#m، Bm و Cm آشنا می شوید و عوض کردن آکوردهای Am، G و F همراه با ریتم 4/4 رومبا را یاد می گیرید.

جلسه شانزدهم: در این قسمت آکوردهای (کل باره) A#m، Bm، Cm، C#m، Dm، D#m، Em و Fm آشنا می شوید و عوض کردن آکوردهای Bm، G، Em و F# همراه با ریتم 4/4 رومبا را یاد می گیرید.

جلسه هفدهم: در جلسه هفدهم با آکوردهای (کل باره) C#، D، D#، E، A#، B و C آشنا می شوید و زدن ریتم 4/2 و 8/6 را یاد می گیرید.

جلسه هجدهم: در این قسمت با آکوردهای (seven) E7، A7، D7، G7، F7 و B7 آشنا می شوید.

جلسه نوزدهم: در این جلسه با چند آکورد (bemol) Bb، Eb و Ab آشنا می شوید و همچنین زدن ریتم 4/4 رومبا و گرفتن و عوض کردن آکوردهای Gm، Cm، Eb و D7 را یاد می گیرید.

جلسه بیستم: در جلسه بیستم ملودی سلطان قلبها که به روش تبلچر (TAB) آموزش داده شده را یاد می گیرید.

جلسه بیست و یکم: با ریتم 4/4 FOX آشنا می شوید و زدن ریتم 4/4 FOX همراه با عوض کردن آکوردهای Bm، A، G و F# را یاد می گیرید.

جلسه بیست و دوم: در این جلسه با گام Do ماژور و ریتم 4/3 slowrock آشنا می شوید و زدن این ریتم همراه با عوض کردن آکوردهای Cm، Gm، G# و A# را یاد می گیرید.

جلسه بیست و سوم: در این قسمت با ریتم 8/6 لنگ و تکنیک راسگوادو آشنا می شوید.

جلسه بیست و چهارم: در این جلسه با زدن ریتم 8/6 slow آشنا می شوید و همچنین زدن ریتم 8/6 slow و عوض کردن آکوردهای Am،A،Dm،G،G7و C را یاد می گیرید.

جلسه بیست و پنجم:در جلسه بیست و پنجم نت های روی خطوط حامل و جایگاهشان روی دسته گیتار را یاد می گیرید.و با ریتم 8/6 dance (لوندی) آشنا می شوید.

جلسه بیست و ششم: در این جلسه با میزان و میزان نما و نت های mi،fa وsol سیم اول و si،do وre سیم دوم گیتار روی خطوط حامل و جایگاه آنها روی دسته گیتار آشنا می شوید و همچنین سمفونی نهم Beethoven به نام ode to joy و قطعه زیبای Gingle bell را یاد می گیرید.

جلسه بیست و هفتم: در این جلسه با دو نت sol و la سیم سوم و همچنین جایگاه آنها روی خطوط حامل آشنا می شوید و قطعه جذاب lezgi را یاد می گیرید.

جلسه بیست و هشتم: در این قسمت با سه نت re،mi و fa سیم چهارم و جایگاه آنها روی خطوط حامل آشنا می شوید و همچنین قطعه دل نشین مزار را یاد می گیرید.

جلسه بیست و نهم: در این جلسه با سه نت la،si و do سیم پنجم و جایگاه آنها روی خطوط حامل آشنا می شوید و قطعه رمانتیک رومنس را یاد می گیرید همچنین علامتهای سکوت در خطوط حامل آموزش داده می شود.

جلسه سی ام: در جلسه آخر با سه نت mi،faوsol سیم ششم و جایگاه آنها روی خطوط حامل آشنا می شوید و همچنین قطعه زیبای (Asturias)را یاد می گیرید…….

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمائید:

http://hesabimarket.com/produce/297/guitar_teach_pop_clasic/

آموزش گیتار به سبک پاپ وکلاسیکشرکای تجاری این آگهی داغ گردون این آگهی سایت گردون این آگهی


نام:
ایمیل :
پیام
پایتخت ایران ؟فارسی
خصوصی(فقط برا صاحب آگهی نمایش داده شود)

:نام  فروشگاه حسابی (برای دیدن سایر آگهی های فروشگاه حسابی کلیک کنید. ) فروشگاه حسابی
سامانه پیامک :  
تلفن:  8448138
فکس :  
تلفن همراه :  
تاریخ ورود به هفت گردون :  دوشنبه، ۷ دي ۱۳۸۸
تاریخ به روز رسانی :   شنبه، ۱۵ اسفند ۱۳۸۸
تاریخ انقضا :  دوشنبه، ۷ دي ۱۳۸۸
موقعیت آگهی:  استان خراسان رضوی / شهر مشهد
لینک آگهی: 
تعداد بازدید:  8758 نمایش آمار آگهی
ایمیل: 
آدرس :   احمدآباد
قیمت :  80000 ????
اشتراک - ذخیره:   Share/Bookmark
نسخه قدیم :   آموزش گیتار به سبک پاپ وکلاسیک*
کارشناس : 
آگهی های دیگر از صاحب آگهی
تصاویر و محصولات مرتبط با آگهی
سایر پروفایل های فعال در گروه - موسیقی
آموزش >>> موسیقی شهر مشهد

آموزش جامع تصویری فلوت

شنبه، ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۳

ارسال به تمام نقاط ایران آموزش جامع تصویری فلوت قابل اجرا در تمام DVD Player های خانگی و کامپیوتر ها توسط استاد: محسن قناعت عناوین ساز فلوت : آموزش فلوت دمیدن و نفس گیری قسمت اول دمیدن و نفس گیری قسمت دوم نحوه اسمبل کردن ساز نحوه دست گرفتن ساز روش انگشت گذاری نت \" سی \" و تمرینات مربوطه روش ...


آموزش جامع تصویری نی

شنبه، ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۳

ارسال به تمام نقاط ایران آموزش جامع تصویری نی قابل اجرا در تمام DVD Player های خانگی و کامپیوتر ها توسط استاد: محمد عابدینی عناوین آموزش ساز نی : طرز نشستن - نفس گیری و تولید صدا طرز دست گرفتن و ایجاد صداهای : بم - اوج - غیث - پس غیث - بم نرم معرفی نت ...


آموزش كامل رديف آوازي سنتي ايران - استاد كريمي

شنبه، ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۳

ارسال به تمام نقاط ایران استاد محمود کریمی (۱۳۰۶- ۱۳۶۳) در موسیقی ایران شخصیت بی نظیر و استثنایی است. او سالها به تدریس ردیف آوازی موسیقی ایران پرداخت و هنوز هم ردیف آوازیش، بهترین ردیف برای آموزش آواز و مرجع خوانندگان است. جایگاه محمود کریمی از این نظریگانه است که شاید ...


آموزش گام به گام سنتور

سه شنبه، ۲۸ شهريور ۱۳۹۱

ارسال به تمام نقاط ایران سنتور يكي از موسيقي هاي معروف ايرانيان است كه ... مي خواهيد موسيقي را فرا بگيريد ، به دنبال آموزش موسيقي هستيد ، آموزشگاه موسيقي را يافته ايد ؟ در اين مجموعه مي يابيد : آشنايي كامل و آموزش تصويري و قدم به قدم سنتور نوازي آموزش و فراگيري كليه ...


آموزش جامع پیانو

سه شنبه، ۲۸ شهريور ۱۳۹۱

ارسال به تمام نقاط ایران آموزش قدم به قدم و كاملا مرحله اي پيانو آشنايي و آموزش كامل تمامي نكات پيانو دروس جامع و فصل بندي شده و طبقه بندي شده در محيط نرم افزاري و انجام مثالهاي عملي و تمرينات كلي آموزش و ارائه روشهاي مختلف نواختن پيانو را آقاي بارتولومئو در سال 1709 ...


آموزش عملی چاپ سیلک و مهرهای ژلاتینی

جمعه، ۳ شهريور ۱۳۹۱

ارسال به تمام نقاط ایران توضیح قسمت های آموزش در سی دی : آموزش عملی چاپ سیلک رو ی سطوح مسطح آموزش ویدئویی چاپ سیلک روی سی دی و سطوح صاف(نايلكس-ظرف هاي يكبار مصرف و ساعت های تبلیغاتی و نایلون های تبلیغاتی و کارتهای ویزیت ) کارهای معرفی شده در این مجموعه در ...


ویولن

سه شنبه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۱

تدریس خصوصی ویولن در مشهد حمید نصیری 09364611274 ...


مرکز آموزش خصوصی موسیقی

جمعه، ۶ مرداد ۱۳۹۱

دوره های آموزشی موسیقی در سراسر کشور دوره های آموزش گیتار، سه تار، دف، تنبک، ویلون، پیانو، جاز، پرکاشن و .... به صورت خصوصی با امکان انتخاب استاد توسط هنرجو مرکز جامع آموزش خصوصی آراد آدرس وب سایت : www.darsomashgh.com تلفن تماس : 05118652760 تلفن همراه : 09154136800 آدرس : مشهد، بلوار پیروزی، ضلع غربی میدان ...


آموزش آهنگ سازی با ارگ

يكشنبه، ۴ تير ۱۳۹۱

ارسال به تمام نقاط ایران ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. آموزش ارگ برای ادامه بر روی عکس کلیک کنید ...


آموزش جامع تصویری گیتار پاپ

جمعه، ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۱

ارسال به تمام نقاط ایران آموزش جامع تصویری گیتار پاپ قابل اجرا در تمام DVD Player های خانگی و کامپیوتر ها توسط استاد بابک اژدری عناوین ساز گیتار پاپ : آموزش گیتار پاپ آموزش نت های : (می . فا . سل )از سیم اول گیتار آموزش نت های : (سی . دو . ر ) از ...


  [1]
--عبارات مرتبط
پنل کاربری
ثبت اطلاعات شرکت ها
 • آموزش
 • گروه آگهی ها
  دوستان ما
  لینک دوستان
  آگهی های ویژه
  پرداخت آنلاین
  تماس با ما
  Emailشماره تلفن ها و
  آگهی های بروز شده
  آگهی های پیشنهادی
  آخرین آگهی های ارسال شده
  آخرین آگهی های رایگان
  دانلود نوار ابزار ۷گردون